Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Търговски мениджър външни пазари

Менпауър България търси за свой клиент – утвърдена компания от ХВП индустрия с дългогодишно присъствие и успешен бизнес на международни пазари, динамичен професионалист със страст към търговията и развитието, който да се присъедини към екипа им в ролята на:

Идеалният профил:

Опитен професионалист и екипен играч, с изразени лидерски качества, готов да ръководи и мотивира своя екип към постигане на целите. Проактивност и самоинициативност, съчетани с комуникативни умения, са качествата, които вярваме, че биха надградили успехите на компанията.

Отговорности и задължения:

Управлява, планира, организира и контролира цялостната дейност по осъществяване на продажбите и търговски маркетинг на компанията на международните пазари;
Разработва, управлява и развива пазарната стратегия и плановете за продажби на компанията;
Установява и поддържа на стабилни отношения с ключови клиенти и ръководи и контролира разширяването на клиентската мрежа;
Следи развитието на пазара, тенденциите и конкуренцията, изготвя анализи и отчитане на ключови показатели и предприема действия за достигане на фирмените цели;
Води преговори, участва в изложения и сключва дългосрочни договори;
Разбира нуждите на клиента и участва в разработване на индивидуални решения;
Ръководи, планира и контролира ежедневните дейности на екипа си и си сътрудничи активно с останалите отдели

Изисквания и компетенции:

Завършено висше образование и ръководен опит;
Предходен търговски опит на подобна длъжност в областта на продажбите – опит от ХВП индустрия е предимство;
Английски език на отлично ниво – писмено и говоримо;
Отлични комуникативни умения и насоченост към резултати;
Компютърни умения;
Шофьорска книжка (активен шофьор);
Изявени лидерски качества и отлични комуникативни умения;
Инициативност и стремеж към постигане на резултати;
Отговорност, лоялност и високо ниво на организираност;

Компанията предлага:

Дългосрочен ангажимент в компания с утвърдено име и коректни трудови отношения;
Възможност за професионално и личностно развитие в динамична среда и работа сред екип от професионалисти;
Конкурентно възнаграждение и бонуси, базирани на постигнатите резултати;
Пакет от допълнителни придобивки;
Работа в иновативна и подкрепяща среда;

Ако търговията е ваша страст, а постигането на цели – движеща сила, то тази позиция е точно за Вас!

Моля изпратете ни вашата  детайлна автобиография още днес!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.Менпауър България търси за свой клиент – утвърдена компания от ХВП индустрия с дългогодишно присъствие и успешен бизнес на международни пазари, динамичен професионалист със страст към търговията и развитието, който да се присъедини към екипа им в ролята […]

Store Manager

Manpower Bulgaria is a world leader in the staffing industry, providing workforce management, services and solutions to customers throughout more than 4,440 offices in 80 countries. Manpower also provides a range of staffing solutions, engagement and consulting services worldwide.

For our exclusive partner – International NEW Luxury Optics, which is opening its doors in Sofia, we are looking for a Store Manager.

REQUIREMENTS:

Experience as a Store manager in optics or Retail
Excellent command of the English
Strong customer and service orientation
High level of commitment, initiative, and practical approach

RESPONSIBILITIES:

Management of a team of optometrists and sales consultants
Motivating and training employees
Improve sales
Providing friendly and professional customer service
Conducting regular product analysis and optimization

WHAT THEY OFFER:

Competitive remuneration + bonuses
Discounts for store employees
Additional days off for time served
Opportunity for training and career development
Dynamic work environment

If this offer has intrigued you, we will be waiting for your professional CV.

Thank You! Only shortlisted candidates will be contacted.

Confidentiality is guaranteed!

Manpower Bulgaria has License № 2033/20.04.2016 for providing human resources services

Резюме на обявата