Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

CNC ОПЕРАТОР

Менпауър – вашият партньор за успешна кариера!

Чудесна възможност да се присъедините към разрастващия се екип от професионалисти в международна компания, на позиция:

Компанията предлага:

Отлично стартово възнаграждение и условия на труд;
Допълнителен социален пакет;
Възможност за професионално развитие;
Осигурени обучения, включително в чужбина;
Трудов договор с реални осигуровки;
Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
Работа с модерни CNC машини;
Покриване на разходите за квартира!
Референтна програма – препоръчай приятел!

Изисквания за позицията:

Средно или средно – специално образование;
Желание за професионално израстване;
Компютърна грамотност;
Усет към детайлите и качеството;
Възможност за работа на 3 смени.

Основни отговорности и задължения:

Работа с действащи и нови управляващи програми;
Настройка на инструменти;
Контролиране на заготовките и готовите детайли;
Изпълняване на задълженията в съответствие с установените процедури и технологии.

Технически директор

В момента предлагаме възможност на мотивиран и отговорен специалист да се присъедини към екипа на наш партньор – успешна и утвърдена производствена компания на позиция:

Основни отговорности:

Организира и контролира процесите по поддръжка и ремонт на оборудване, производствени линии и съоръжения;
Управлява и ръководи техническия екип и си сътрудничи с други отдели в компанията;
Изготвя предложения и реализира планове за ремонти, подобрения и производствена ефективност;
Реагира на извънредни ситуации, повреди, неизправности и други оперативни проблеми, за да сведе до минимум прекъсването на производствения процес;
Координира ремонтните и монтажни дейности в компанията и следи за навременното изпълнение на заявките за ремонт;
Проследява движението и точните запаси на резервните части;
Води и актуализира техническа документация;

Изисквания:

Висше техническо образование/инженер;
Предходен опит в областта на техническата поддръжка;
Отлични компютърни умения;
Английски език на работно ниво;
Организираност и способност за работа с приоритети;
Инициативност и умения за разрешаване на проблеми;

Какво предлага компанията:

Много добро възнаграждение и коректни трудови отношения;
Възможност за работа в компания с утвърдено име и добри производствени практики;
Работа в сплотен екип и възможности за развитие;

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016

Резюме на обявата