Blog Archives

Technological Engineer

За наш клиент – голяма международна производствена компания,  лидер в проектирането на висококачествени технологични машини за множество индустриални сектори, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция:

ИНЖЕНЕР ТЕХНОЛОГ

Основни отговорности:
– Проследяване, подобряване и отпимизиране на технологичните процеси;
– Измерване и определяне стандартните времена и цикли за различните производствени процеси;
– Създаване на технологична екипировка;
– Способност за вземане на бързи решения, действия и анализи;
– Подсигурява условия за безопасен труд и работи в координация с останалите отдели в компанията.

Изисквания:
– Висше Техническо образование – Машинен Инженер;
– Опит в производствена компания, на сходна позиция;
– Опит с ERP, MS Office;
– Опит със Solidworks- ще се счита за предимство.

Компанията предлага:

– Конкурентно стартово възнаграждение, с периодично увеличение;
– Отличен пакет от допълнителни социални придобивки;
– Възможност за професионална реализация в рамките на организацията и вътрешни промотирания;
– Реални осигуровки и зачитане на клас прослужено време;
– Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
– Осигурен безплатен транспорт от Пловдив, Сопот и Карлово.
– Гъвкаво работно време и възможност за работа от разстояние.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте! Ние ще се свържем само с предварително одобрени по документи кандидати.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Електротехник

В момента предлагаме възможност за мотивиран и отговорен специалист, да се присъедини към екипа на нашия партньор – успешна международна компания, лидер в машиностроителния сектор, на позиция:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК (редовна смяна)

Отговорности:

  • Окабеляване и извършване на монтаж/ демонтаж на машините.
  • Окабеляване и пускане в експлоатация на машини;
  • Отстраняване на проблеми възникнали по машините и съоръженията;
  • Общоцехови задачи съобразени с електро квалификацията на служители;
  • Спазва технологичните процеси и процедури във фирмата

  • Много добро възнаграждение + реални осигуровки;
  • Редовна смяна (08:00 – 17:00);
  • Осигурен служебен транспорт – за гр.Пловдив, гр.Карлово и гр. Сопот;
  • Реално кариерно развитие и растеж в компанията;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Допълнителни бонуси;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно застраховане.

Изисквания:

  • Средно техническо образование;
  • Опит на подобна позиция;
  • Добри познания по Електротехника, Механика, Електроника.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана международна компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!
Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.