Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Лекар по Дентална медицина

В търсене сме на Лекари по дентална медицина за наш партньор – компания с няколко кабинети в Чехия. В позицията е включен релокационен пакет в Прага, както за Вас, така и за Вашето семейство.

Основни изисквания:

Висше образование в областта на денталната медицина
Минимум 1 година професионален опит
Английски език
Готовност за работа в чужбина

Предлагаме:

Постоянен трудов договор
Отлично възнаграждение
Възможност за надграждане на уменията чрез разширено обучение за кандидати, които тепърва стартират в бранша
Позитивна работна среда
Възможност за релокация със семейството Ви
Безплатни курсове по чешки език
Служебен автомобил
Изпитателен период от 6 месеца, който може да бъде съкратен в зависимост от опита на кандидата

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените критерии, моля изпратете ни своето CV. Очакваме ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2034/20.04.2016г.

РЪКОВОДИТЕЛ ПРОИЗВОДСТВЕН ЕКИП

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение
Служебен транспорт от/до работното място
Здравен пакет – Лукс
Ваучери за храна – 150 лв
Безплатно столово хранене в производството
Допълнителни бонуси
Възможност за професионално развитие
Обучения във връзка с извършваните лабораторни дейности
Възможност за работа в компания – лидер в своя сегмент на пазара

Изисквания за позицията:
Висше образование степен „магистър” в сферата на фармация, химия, биология, биотехнологии
Задълбочени познания в MS Оffice, Outlook
Опит в областта на производството на лекарства поне 1 година
Аналитично мислене и иновативност, по отношение на работния процес
Комуникативност и умения за управление на хора

Основни отговорности:
Отговорност за количеството и качеството на произведената продукция
Отговорност за правилната експлоатация на машини и съоръжения
Контролиране на правилната изработка на продуктите и проследяване за спазването на документацията за контрол и технология.
Осигуряване на подходящите условия за производството, контролиране състоянието на помещенията и оборудването и участие в обучението на персонала

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Beauty Consultant

Изисквания :

Отлични комуникативни и презентаторски умения;
Мотивация и желание да учи нови неща и усъвършенства непрекъснато своите продуктови знания и умения;
Умения за ефективно обслужване и препоръчване на нашите марки, активно търговско поведение и съдействие при избора на продукти;
Изградени трудови навици и чувство за отговорност;
Желание за дългосрочна работа;
Умения за работа в екип;
Представителен външен вид;
Позитивно излъчване;
Лоялно отношение .

Задължения и отговорности:

Отлични познания ,свързани с предлаганата от нас козметична марка Revolution;
Презентация на продуктите и демонстриране на тяхната правилна употреба;
Професионална консултация и персонализирано обслужване на клиентите  спрямо техните индивидуални нужди;
Участие в представянето на всички маркетингови активности, промоционални кампании и други събития;
Приемане и подреждане на продукти според утвърдения мърчъндайзинг;
Поддържане на чисти продукти и търговски площи.

Ние предлагаме:

Постоянен трудов договор;
Покритие на транспортни разходи ;
Коректност в отношенията и заплащането;
Спокойна атмосфера;
Ясни правила и задължения.

Резюме на обявата