Изисквания :

  • Отлични комуникативни и презентаторски умения;
  • Мотивация и желание да учи нови неща и усъвършенства непрекъснато своите продуктови знания и умения;
  • Умения за ефективно обслужване и препоръчване на нашите марки, активно търговско поведение и съдействие при избора на продукти;
  • Изградени трудови навици и чувство за отговорност;
  • Желание за дългосрочна работа;
  • Умения за работа в екип;
  • Представителен външен вид;
  • Позитивно излъчване;
  • Лоялно отношение .

Задължения и отговорности:

  • Отлични познания ,свързани с предлаганата от нас козметична марка Revolution;
  • Презентация на продуктите и демонстриране на тяхната правилна употреба;
  • Професионална консултация и персонализирано обслужване на клиентите  спрямо техните индивидуални нужди;
  • Участие в представянето на всички маркетингови активности, промоционални кампании и други събития;
  • Приемане и подреждане на продукти според утвърдения мърчъндайзинг;
  • Поддържане на чисти продукти и търговски площи.

Ние предлагаме:

  • Постоянен трудов договор;
  • Покритие на транспортни разходи ;
  • Коректност в отношенията и заплащането;
  • Спокойна атмосфера;
  • Ясни правила и задължения.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!