Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

ПРОДУКТОВ ИНЖЕНЕР / PRODUCT ENGINEER

Менпауър България търси мотивиран и желаещ дългосрочна перспектива професионалист, който да се присъедини към екипа на международна производствена компания на позиция:

ПРОДУКТОВ ИНЖЕНЕР

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

– Реална възможност за развитие в международна компания в областта на електрониката;
– Мотивиращи годишни бонуси;
– Отличен социален пакет, включващ:
* Безплатен транспорт в рамките на гр. Пловдив;
* Работа от понеделник до петък в новопостроена и модерна база;
* Допълнителни дни платен годишен отпуск за прослужено време в компанията;
* Ваучери за храна;
* Допълнителна здравна застраховка.
– Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя.

ИЗИСКВАНИЯ:

– Инженерно образование /специалност в областта на електрониката или софтуерните технологии или сходни на тях би било предимство/;
– Минимум 2 години опит в областта на управлението на нови продукти (NPI);
– Английски език;
– Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип;
– Аналитично мислене.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

– Планиране, координация и управление на целия процес по внедряване на нови електронни продукти (NPI) в производствената линия;
– Анализиране и оптимизиране на производствените процеси, с цел постигане на по-висока ефективност и качество.
– Работа в близко сътрудничество с останалите отдели в производството, включително и с екипите на глобално ниво;
– Изготвяне и поддържане на документация и стандарти.

Ако се чувствате подготвени за това предизвикателство, моля не се колебайте да ни изпратете своята актуална автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Менпауър България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги по човешки ресурси.

Резюме на обявата