Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Оперативен счетоводител

Търсиш ли си нови възможности за работа като счетоводител? Искаш ли да станеш част от екипа на един от най-успешните комплекси на нашето Черноморие? Ако отговорите са Да, то тази възможност е точно за теб!

Основни функции:

* Водене на оперативната счетоводност на услугите, които се предлагат в хотелския комплекс.
* Поддържане и обработване на актуални финансова информация.
* Обработка на фактури, плащания и банкови транзакции.
* Изготвяне на месечни и годишни финансови анализи и справки.
* Сътрудничество с вътрешните и външни аудитори.
* Участие и провеждането на интервентаризации и изготвяне на отчети и анализи, свързани с тези дейности.

Изисквания:

* Професионален опит като Счетоводител;
* Предимство за позицията ще бъде опит в осчетоводяването в областта на недвижимите имоти, хотелиерството, туристически услуги, строителство и др.
* Висше образование спец. „Счетоводство и контрол “или „Финанси “
* Умение за работа със софтуер за счетоводство. Предимство ще се счита опит с Work Flow и Clock POS.

Кандидатствай сега!

Агроном

Основни функции и задължения:

* Планиране, провеждане на консултации и извършване на анализи на процеси, свързани със селскостопанската продукция.
* Управление етапите на засаждане и отглеждане на растенията, като се следи техните реакции на различните почвени и климатични условия.
* Координиране процесите по предписаните мерки с отговорниците по процеси и следене за навременното и качествено изпълнение.
* Анализиране информацията, събрана от полето и изготвяне на предложения за подобрение на селскостопанските практики, включително техники за обработка, растителна защита и торене.
* Извършване на мониторинг за качественото изпълнение на всички дейности, извършвани на полето.
* Познаване и следене развитието на селскостопанските технологии и изготвя предложения за тяхното имплементиране в компанията.

Основни изисквания

* Висше образование в сферата на агрономството;
* Професионален опит на подобна позиция, свързана с отглеждането на пшеница, ечемик, царевица и слънчоглед;
* Опит с работа с модерни технологии, разчитане и анализиране на получената информация;
* Инициативност, организираност и самостоятелност при вземане на решения.

* Изключително добро възнаграждение на постоянен трудов договор;
* Бонус при постигане на резултати;
* Самостоятелно ползване на служебен автомобил;
* Работа в екип от професионалисти в областта.

 Ако сте припознали тази възможност и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите вашата кандидатура!

Резюме на обявата