Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Търговски представител

Търсите следващата стъпка в кариерата си?
Вие сте проактивен, самостоятелен и ориентиран към резултатите човек с отлични комуникативни умения и способност за работа в динамична среда?

Менпауър България като световен лидер в управлението на Човешките ресурси, Ви предлага  възможност да се присъедините към успешния търговки екип на позицията “Търговски представител”

Необходимо е да имате:

* Висше образование;
* Минимум 2 години опит в B2B продажбите на услуги;
* Отлични комуникативни умения;
* Свидетелство за правоуправление кат B.

Вие имате възможност да:

* Изграждите мрежа от контакти с клиенти и да предлагате услугите на компанията;
* Управлявате съществуващото клиентско портфолио и проучвате нови бизнес възможности;
* Идентифицирате нуждите на клиентите и предлагате на решения;
* Изготвяте оферти и договори както и да договаряте конкретни условия;
* Изготвяте справки, анализи и презентации за целите на мениджмънта.

Ако обичате динамиката и търговските взаимоотношения, то това е една отлична възможност за Вас!

Очакваме Ви!
Ще се свържем само с одобрените кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

Embedded Development Software Engineer

Manpower is part of ManpowerGroup, a Fortune 500 Global Business. We’ve been powered by our people since 1948. That’s 70 years of making dreams reality. We don’t make our people; we are made by them and have been since the very beginning. We create powerful connections between organizations and the talent they need to unleash workforce potential.

For a trusted partner – company that was founded in 1999 in Germany, a leading full-service provider of high-quality industrial measurement, control, weighing and laboratory technology.

For their newly opened  R&D Center in Varna we are looking for:

Embedded Development Software Engineer.

Your main responsibilities will be:

Preparation of documentation and execution of tests of the developed software/hardware;

Giving project support from conception to series production;

Actively programming microcontrollers in C/C++;

Proficiency in creating circuits and layouts with CAD systems (e.g. Pulsonix);

Expanding of the existing hardware with additional functions;

Technical support for the international development department.

Your profile and qualifications:

University degree in Electronics, Information technology or comparable practical trainings;

Proficiency in software development for microcontrollers with C/C++;

Strong experience in Project management;

Attraction to the field of measurement, control, weighing and laboratory technology;

Good command of English – written and spoken;

German would be a plus;

Knowledge of MS Office.

We offer you:

Hybrid model of working;

Flexible working hours;

Interesting and challenging job opportunity;

Future chances for career development and professional growth;

Friendly working environment.

If you feel the challenge, apply now!

Only shortlisted candidates will be invited for an interview.

ManpowerGroup is an Equal Opportunity Employer and considers applicants for all positions without regard to gender, marital status, national origin, age, creed, religion, race, color, ancestry, sexual orientation, physical or mental disability.

Manpower Bulgaria has License № 2033 / 20.04.2016 for providing human resources service.

Подготовчик автобояджия

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, фирма занимаваща се с ремонт на автомобили  търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

                                                        ПОДГОТОВЧИК АВТОБОЯДЖИЯ

Основни отговорности:
– работа по целия подготвителен процес преди боядисване – Шлайфане, китосване и грундиране
– Подготовка на детайла до неговото боядисване
– Разглобяване и монтиране на дейтали на автомобила
– Опис на нанесените щети по автомобила

Изисквания за позицията:
– Средно образование
– Опит в сферата на автомобилните ремонти
– Преминати курсове по специалността биха били сериозно предимство
– Желание за развитие в областта

Компанията предлага:
– Дългосрочна заетост
-Работа в сплотен екип
-Много добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
– 5 дневна работа седмица и почивни дни на всички национални празници
– Възможност за развитие

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Резюме на обявата