Blog Archives

Финансов Контрольор

Желаете ли да се присъедините към екипа ни в ключова роля като Финансов контрольор? Търсим проактивен и амбициозен професионалист, който ще се ангажира с бюджетирането, анализите и стратегическото планиране на Международната Компания базирана в гр. Враца.

Отговорности:

  • Координиране на Бюджетирането: Сътрудничество с бизнес звена и централното управление за бюджетни процеси и прогнози.
  • Участие в Месечните и Годишни Завършвания: Съдействие при провеждане на месечни и годишни финансови завършвания и анализиране на резултатите.
  • Анализи и Презентации: Подготовка на анализи и презентации, представящи месечните и годишните резултати на компанията.
  • Инвестиционно Планиране: Изготвяне на приложения и процеси за инвестици.

Изисквания:

  • Образование: Магистърска степен в сферата на контролинга или финанси;
  • Софтуерни Умения: Отлични познания в MS Office (Excel, Word, Outlook) и умения в софтуер за планиране на ресурсите в предприятието. Квалифициран потребител на SAP CO, базови познания в SAP PP и FI.
  • Език: Пълна професионална владеене на английски език, както писмено, така и устно.
  • Присъединете се към нас и бъдете част от динамичната ни екипна среда, която поощрява лично и професионално развитие!

Какво предлага компанията:
Гъвкаво работно време
Мултиспорт карта;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна;
Хибриден модел на работа;
Високо възнаграждение;
Бонус.

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Търговец – земеделска техника

За наш клиент – компания лидер в предлаганаето на иновативни решения и продукти в селскостопанския бранш, търсим отговорен човек на позицията:

Изисквания:
– Търговски опит в областта на търговията с продукти и услуги в селското стопанство.
– Висше образование – икономически или технически профил;
– Добра компютърна грамотност;
– Свидетелство за управление на МПС, активен шофьор;
– Възможност и желание за пътувания в региона;
– Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип;
– Инициативност,упоритост,организираност и последователност в работата;

– Изграждане и поддържане на взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти.;
– Презентиране продуктите на компанията пред клиенти;
– Водене на преговори и сключване на сделки;
– Участие в национални и регионални събития;
– Изготвяне на отчети за дейността;

Ако разпознавате себе си в гореописаното, не се колебайте, а кандидаствайте, като ни изпратите своето детайлно CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Очакваме Ви!
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания за комуникация на данни в превозните средства, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

Основни отговорности и задължения:

  • Поддържа и подобрява системата за управление на качеството;
  • Планира и модерира анализи за оценка на риска за производствени процеси;
  • Участва в дейностите по планиране на качеството за нови и текущи проекти;
  • Разработване и прилагане на нови методи и стратегии за качество;
  • Анализ на системата и представяне на несъответствията;
  • Подготовка и провеждане на вътрешни и външни одити на системи и процеси;

Изисквания за позицията:

  • Университетска степен в съответната област;
  • Предишен опит в областта на планирането/управлението на качеството или еквивалентен – минимум 3 години;
  • Добри познания и опит с методите за управление на качеството, напр. FMEA, Six Sigma, Ishikawa;
  • Познания и опит с техники за решаване на проблеми;
  • Свободно владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Владеенето на немски език е предимство;
  • Много добри компютърни умения /MS Office, SAP/;

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Предизвикателна работа във водеща международна компания;
  • Вътрешно и външно обучение в зависимост от позицията;
  • Работа в позитивна и подкрепяща среда с отлични условия на труд;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Широка гама от отстъпки за магазини и услуги;
  • Фирмен транспорт;

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Supplier Quality Engineer

Manpower Inc. is a world leader in the staffing industry, providing workforce management services and solutions to customers through around 4,400 offices in more than 80 countries. Manpower also provides a range of staffing solutions, engagement, and consulting services worldwide.

Currently, we are looking for a motivated candidate to join the team of our partner, an international company for the position of:

                                      Quality Assurance Engineer

Main Duties and Responsibilities

  • Performs all necessary tests and inspections of the materials and supplies for production as well as of manufactured products in order to ensure the production quality
  • Supplier complaint management incl. cost negotiations
  • Monitoring supplier performance to ensure that they are meeting quality standards and deadlines
  • Support the qualification/ validation of new material / suppliers.
  • Coordinating and determining the scope of sampling with suppliers, as well as reviewing the documentation provided and storage first sample
  • Interaction with other departments within the company regarding issues with suppliers
  • Responsible for communication with Suppliers. Initiation and establishment of the quality circles  and corresponding reviews.
  • Develop suppliers in case of supplier quality problems according to the internal escalation model (supplier development program)
  • Planning and execution of supplier audits according to VDA 6.3 at national and international level
  • Participates in quality planning activities for new and ongoing projects
  • Uses quality management tools, Process Failure Mode and Effects Analysis (P-FMEA), Control plan, Process and product release, Process capability analysis, MSA etc.
  • Solves problems by using problem-solving methods – Eight disciplines (8D), Quick Response Quality Control (QRQC), Ishikawa diagram, 5 Why?
  • Responsible for compliance with the requirements of the Integrated Management System (IMS)
  • Responsibility for Continuous Improvement actions at the area of responsibility

Qualifications & Skills

  • Master’s or Bachelor’s degree in electronic or technical engineering
  • Proven experience in supplier quality management (preferably in the automotive industry)
  • Well-versed experience in quality assurance and quality control methods and standards applied in the automotive industry
  • Automotive Core Tools knowledge and IATF 16949; experience with ISO 14001 and ISO 45001 desirable
  • Knowledge and interpretation of technical drawings and internal and external standards
  • Very good skills in working with MS Office software products
  • Basic skills in working with SAP software products
  • Very good knowledge of English both written and spoken
  • Problem-solving skills
  • Very good communication skills

What do we offer:

  • Challenging work in a leading international company
  • Internal and external training according to the position
  • Оpportunity for career growth and development
  • Working in a positive and supportive environment with excellent work conditions
  • Competitive remuneration
  • Food vouchers (equivalent to BGN 200)
  • Additional health insurance
  • Stores discounts
  • Company transport for regular shift is available from Mezdra and Botevgrad

If you feel the challenge, please, apply for this position by sending your detailed resume!

Thank You!

Only short-listed candidates will be contacted. Confidentiality is guaranteed!
Manpower Bulgaria has License № 2033/20.04.2016.