Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

АГРОНОМ

Менпауър България търси за свой клиент, утвърдена компания в сферата на агробизнеса, професионалист, който заеме позицията АГРОНОМ във връзка с разрастването на бизнеса. Компанията работи с най-нови и модерни технологии, които да улеснят вземането на важните решения.

                                                             АГРОНОМ

Основни функции и задължения:

Планиране, провеждане на консултации и извършване на анализи на процеси, свързани със селскостопанската продукция.
Управление етапите на засаждане и отглеждане на растенията, като се следи техните реакции на различните почвени и климатични условия.
Координиране процесите по предписаните мерки с отговорниците по процеси и следене за навременното и качествено изпълнение.
Анализиране информацията, събрана от полето и изготвяне на предложения за подобрение на селскостопанските практики, включително техники за обработка, растителна защита и торене.
Извършване на мониторинг за качественото изпълнение на всички дейности, извършвани на полето.
Познаване и следене развитието на селскостопанските технологии и изготвя предложения за тяхното имплементиране в компанията.

Основни изисквания:

Висше образование в сферата на агрономството;
Професионален опит на подобна позиция, свързана с отглеждането на пшеница, ечемик, царевица и слънчоглед;
Опит с работа с модерни технологии, разчитане и анализиране на получената информация;
Инициативност, организираност и самостоятелност при вземане на решения     Компанията предлага:
Изключително добро възнаграждение на постоянен трудов договор;
Бонус при постигане на резултати;
Самостоятелно ползване на служебен автомобил;
Работа в екип от професионалисти в областта.

 Ако сте припознали тази възможност и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите вашата кандидатура!

Агроном

* Планиране, провеждане на консултации и извършване на анализи на процеси, свързани със селскостопанската продукция.
* Управление етапите на засаждане и отглеждане на растенията, като се следи техните реакции на различните почвени и климатични условия.
* Координиране процесите по предписаните мерки с отговорниците по процеси и следене за навременното и качествено изпълнение.
* Анализиране информацията, събрана от полето и изготвяне на предложения за подобрение на селскостопанските практики, включително техники за обработка, растителна защита и торене.
* Извършване на мониторинг за качественото изпълнение на всички дейности, извършвани на полето.
* Познаване и следене развитието на селскостопанските технологии и изготвя предложения за тяхното имплементиране в компанията.

Основни изисквания

* Висше образование в сферата на агрономството;
* Професионален опит на подобна позиция, свързана с отглеждането на пшеница, ечемик, царевица и слънчоглед;
* Опит с работа с модерни технологии, разчитане и анализиране на получената информация;
* Инициативност, организираност и самостоятелност при вземане на решения.

* Изключително добро възнаграждение на постоянен трудов договор;
* Бонус при постигане на резултати;
* Самостоятелно ползване на служебен автомобил;
* Работа в екип от професионалисти в областта.

Резюме на обявата