Менпауър България търси за свой клиент, утвърдена компания в сферата на агробизнеса, професионалист, който заеме позицията АГРОНОМ във връзка с разрастването на бизнеса. Компанията работи с най-нови и модерни технологии, които да улеснят вземането на важните решения.

                                                             АГРОНОМ

Основни функции и задължения:

  • Планиране, провеждане на консултации и извършване на анализи на процеси, свързани със селскостопанската продукция.
  • Управление етапите на засаждане и отглеждане на растенията, като се следи техните реакции на различните почвени и климатични условия.
  • Координиране процесите по предписаните мерки с отговорниците по процеси и следене за навременното и качествено изпълнение.
  • Анализиране информацията, събрана от полето и изготвяне на предложения за подобрение на селскостопанските практики, включително техники за обработка, растителна защита и торене.
  • Извършване на мониторинг за качественото изпълнение на всички дейности, извършвани на полето.
  • Познаване и следене развитието на селскостопанските технологии и изготвя предложения за тяхното имплементиране в компанията.

Основни изисквания:

  • Висше образование в сферата на агрономството;
  • Професионален опит на подобна позиция, свързана с отглеждането на пшеница, ечемик, царевица и слънчоглед;
  • Опит с работа с модерни технологии, разчитане и анализиране на получената информация;
  • Инициативност, организираност и самостоятелност при вземане на решения     Компанията предлага:
  • Изключително добро възнаграждение на постоянен трудов договор;
  • Бонус при постигане на резултати;
  • Самостоятелно ползване на служебен автомобил;
  • Работа в екип от професионалисти в областта.

 Ако сте припознали тази възможност и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите вашата кандидатура!

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!