Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Специалист Труд и Работна Заплата

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш клиент – водеща глобална производствена организация, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позицията:

Основни отговорности:

Обработка на данни, свързани с изчисляване на работна заплата и хонорари;
Изготвяне на ведомости за заплати, както и съпътстващи справки, свързани с месечните трудови възнаграждения;
Въвеждане на начисления и удръжки, съгласно фирмената политика и трудовото, осигурително и данъчно законодателство;
Подготовка за изплащане на възнаграждения и осигуровки;
Изготвяне на Декларации 1 и 6 и изготвяне на необходимите корекции;
Изготвяне на служебни бележки, удостоверения за доходи, както и други изискуеми справки;
Съхранява документацията съгласно изискванията;
При необходимост комуникира с НАП, НОИ и други институции в ресора, в който работи;

Изисквания:

Висше икономическо образование – Управление на Човешки ресурси, Счетоводство, Бизнес Администрация и др.;
Опит на сходна позиция се счита за предимство;
Английски език – работно ниво;
Теоретични и практически познания в областта на трудовите и осигурителните отношения и организацията на труда;
Умения за работа в екип.

Компанията Ви предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Отличен социален пакет и мотивиращи бонуси, включващи;
Възможност за работа от вкъщи;
Приятелски екип, който държи на откритата комуникация и лоялните трудови взаимоотношения;
Възможност за кариерно развитие.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография и ние ще се свържем с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Financial Reporting Expert

За един от нашите партньори – голяма международна компания, лидер в Енергийния сектор, търсим експерт на позиция:

Експерт Счетоводно-финансови отчети

Отговорности:
– Изготвяне на месечни, тримесечни и годишни отчети;
– Месечни приключвания;
– Комуникация с одитори и данъчни консултанти;
– Активно участие в процеса на въвеждане на нова ERP система – счетоводен модул;
– Осчетоводяване на бизнес транзакции, преглед на счетоводни записи и документи.

Изисквания:
– Много добро владеене на английски език – писмено и устно;
– Висше Икономическо образование /Счетоводство и контрол;
– Опит в областта на счетоводството и финансовия одит;
– Познания в международните счетоводни стандарти;
– Excel напреднало ниво.

 -Възможност за работа в международна компания с утвърдено име и добри практики, лидер в Енергийния сектор;
– Атрактивно мотивиращо възнаграждение;
– Допълнителни годишни плащания и бонуси, при постигнати индивидуални цели;
– Пакет от множество социални, допълнителни придобивки като Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
– Допълнителни дни платен отпуск;
– Професионално развитие и обучение;
– Коректно отношение и работа в сплотен екип от професионалисти.

Ако сте готови да направите следващата крачка във Вашето кариерно развитие и разпознавате себе си в посочените изисквания, моля, изпратете актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г

Резюме на обявата