Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Customer Support Representative with English – IT sector

Responsibilities:

Taking inbound calls from prospective customers – ВtoВ and BtoC;
Providing the highest level of customer service;
Prepares and sends offers;
Process, manage, and record sales and payments;
Handling customer inquiries professionally;
Send contract renewals
Assist with ad hoc queries as necessary;

Requirements:

Working level of English;
Education in IT or Engineering focus would be an advantage;
Highly organized, able to follow deadlines and multitask;
Knowledge of the IT sector and interest in cybersecurity
A collaborative person, able to work across the team;
Problem-solving skills and willingness to learn;
Working knowledge of Microsoft Office and a good level of IT skills;

The company offers:

Excellent monthly salary;
Become part of an IT company;
Home office;
Good social package;
Opportunity for career development in sales, marketing, and cybersecurity;
Work in a young and positive team;

Apply now and find the best place for your career growth!

Only shortlisted candidates will be contacted. Confidentiality is guaranteed!

Търговски Представител – IT сектор

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Бонусна Схема;
Възможност за кариерно развитие във водеща компания в бизнес сектора;
Възможност за развитие в сплотен екип от професионалисти;
ДЗО;
Осъществяване на обучения и надграждане на познанията за новостите и тенденциите в IT сектора на Киберсигурност ;
Мултиспорт карта;
Служебен автомобил;

Отговорности и задължения:

Изграждане и поддържане на трайни отношения със съществуващи и нови клиенти в разнообразни бизнес сектори;
Консултиране на клиентите за качествата и особеностите на предлаганите услуги;
Посещения на ключови клиенти/обекти;
Непрекъснато запознаване с новите технологии;
Постигане на търговски цели и цялостна клиентска удовлетвореност;
Прилагане на иновативни подходи за продажби на бизнес клиенти от различни сектори и индустрии.

Основни изисквания:

Професионален опит на позиция търговски представител в IT сектор би било голямо предимство;
Английски на добро разговорно ниво;
Образование с IT или инженерна насоченост би било предимство;
Опит в комуникация с ключови бизнес клиенти;
Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
Интерес към новостите в сектора за киберсигурност и компютърни познания;
Проактивна личност с умения за работа в екип;
Шофьорска книжка;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ (6/8 часа)

Търсим мотивирани кандидати, с позитивно отношение, които да станат част от екипа на наш партньор, лидер в продажбите на топ марки от всички сегменти на модата.

Компанията предлага на Вас:

– Мотивиращо стартово възнаграждение – 1350лв. чисто за 8 часа и 1000лв. чисто за 6 часа;
– Индивидуален бонус;
– Ваучери за храна на ден;
– Отсъпка при пазаруване в магазина;
– Вътрешнофирмени обучения;
– Удобна локация на магазина – The Mall, Ring Mall, Mall Serdika;
– Сигурност и възможност за кариерно развитие;
– Гъвкаво работно време на смени – 6 часа или 8 часа;

Ние ще търсим във Вас:

– Позитивна комуникация и работа в екип;
– Мотивация за придобиване на нови умения;
– Компютърна грамотност и работа с касов апарат;
– Предишен опит е предимство.

Вашата роля:

– Консултиране на посетители в луксозен магазин;
– Презентиране на предлаганите продукти;
– Посрещане на стока и поддръжка на средата в магазина;
– Спазване фирмените стандарти.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, кандидатствайте за позицията директно през формата ни за кандидатстване от дясно.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Резюме на обявата