Търговски Представител – IT сектор

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Бонусна Схема;
  • Възможност за кариерно развитие във водеща компания в бизнес сектора;
  • Възможност за развитие в сплотен екип от професионалисти;
  • ДЗО;
  • Осъществяване на обучения и надграждане на познанията за новостите и тенденциите в IT сектора на Киберсигурност ;
  • Мултиспорт карта;
  • Служебен автомобил;

Отговорности и задължения:

  • Изграждане и поддържане на трайни отношения със съществуващи и нови клиенти в разнообразни бизнес сектори;
  • Консултиране на клиентите за качествата и особеностите на предлаганите услуги;
  • Посещения на ключови клиенти/обекти;
  • Непрекъснато запознаване с новите технологии;
  • Постигане на търговски цели и цялостна клиентска удовлетвореност;
  • Прилагане на иновативни подходи за продажби на бизнес клиенти от различни сектори и индустрии.

Основни изисквания:

  • Професионален опит на позиция търговски представител в IT сектор би било голямо предимство;
  • Английски на добро разговорно ниво;
  • Образование с IT или инженерна насоченост би било предимство;
  • Опит в комуникация с ключови бизнес клиенти;
  • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
  • Интерес към новостите в сектора за киберсигурност и компютърни познания;
  • Проактивна личност с умения за работа в екип;
  • Шофьорска книжка;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!