Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Специалист по системи за управление на качеството

В момента си партнираме с водещ производител от ХВП и сме в търсене на отговорен, амбициозен и динамичен кандидат, който да се присъедини към екипа на компанията на позиция:

Основни отговорности:

Въвежда, актуализира и поддържа база данни и документация, свързана със системата за качество;
Отговаря за попълването и изготвянето на самооценъчни въпросници (SAQ) и съпътстващи документи;
Осъществява комуникация с клиенти и съгласуване на продуктови спецификации;
Работи в сътрудничество с екипа за качество и подпомага дейността по внедряване на нови стандарти;
Участва в провеждането на одити и обучение на производствения персонал;

Изисквания:

Подходящо образование – специалност от УХТ е предимство;
Предходен подобен опит и познаването на стандарти в ХВП е силно предимство;
Отлично владеене на английски език;
Много добри компютърни умения – MS Office, SAP и др.
Отлични комуникативни умения и готовност за работа в екип;
Аналитични умения, организираност и отговорност;
Шофьорска книжка кат. В – предимство;

Компанията предлага:

Коректни трудови взаимоотношения и много добро възнаграждение;
Атрактивен пакет от допълнителни социални придобивки;
Възможност за професионална реализация и развитие;
Динамична и предизвикателна работна среда;

Ако сте готови да направите следващата крачка във Вашето кариерно развитие и разпознавате себе си в посочените изисквания, моля, изпратете актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Logistics Planner

For one of our trusted partners, an international manufacturing company and its brand new production in Plovdiv, Bulgaria, we are looking for:

The company offer includes:

The chance to develop you career with professional internal and external trainings;
Excellent working conditions in a brand new production which provides controlled and healthy environment;
Social package such as:

– Free transport within Plovdiv and transport allowance outside the city;
– Food vouchers;
– Additional health insurance;
– Monthly bonuses;

Opportunity to work in a cohesive team and to grow in an international company that provides sustainability.

We expect you to have:

University degree;
Еxperience in warehouse layout and material flow planning;
Very good level of English language;
Good knowedge in working with SAP – advantage;
To be a team player with effective communication skills.

Your future responsibilties will include:

Planning and executing logistics strategies for both new and existing facilities;
Managing logistics functions within special projects and calculating associated costs;
Designing material flow and layout plans for the factory;
Optimizing warehouse processes in collaboration with external logistics partners;
Handling logistical claims and negotiating logistics contracts.

If you feel up to the challenge, please apply for this position by sending your CV. Thank You!
Confidentiality is guaranteed!

Manpower Bulgaria has License № 2033/20.04.2016 for providing human resources services.

Purchasing Specialist

We are currently looking for serious and ambitious candidate for the position of:

Main responsibilities:

Preparing proposals, requesting quotes, and negotiating purchase terms and conditions;
Researching and identifying prospective suppliers;
Preparing and issuing purchase orders and agreements;
Negotiating price, delivery schedule and terms, periodically renewing price lists and terms and conditions;
Overseeing supplier performance (on-time delivery, quality, lead time) and resolving performance issues, managing claims;
Transport organization and optimization.

Requirements:
2+ years of experience as a purchasing specialist or in a similar role in a manufacturing
Bachelor’s degree in business administration, supply chain management, or a similar field preferred;
Knowledge of MS Office, ERP such as SAP/NAVISION will be considered as an advantage;
English language – high level;
Communications and negotiations skills

The offer:

An attractive remuneration package and social benefits;
Be part to a leading company in a fast-international growing sector;
Stable project with the possibility of personal and professional development and growth;
Supportive and professional team;
Free transport within Plovdiv and transport allowance outside the city;
Preferential price for a Multisport card;
Bonus cards provided by our partners;
200 BGN food vouchers per month;
Additional health insurance;

Are you a highly motivated and dedicated individual with a passion for communication with people?
If you think you are the right person for the position, please apply by sending your detailed CV! Only short-listed candidates will be contacted. Confidentiality is guaranteed!

Thank you!

Manpower Bulgaria has License № 2033/20.04.2016 for providing human resources service.

Одитор, Специалист в отдел Осигуряване на Качеството

ОДИТОР,
СПЕЦИАЛИСТ В ОТДЕЛ ОСИГУРЯВАНЕ НА КАЧЕСТВОТО

ОПИТ И КВАЛИФИКАЦИИ:

– Релевантен опит в производствена компания /минимум 1 година/;
– Владеене на английски език – писмено и говоримо (задължително условие);
– Инженерно образование;
– Практически опит с основните принципи и инструменти за осигуряване на качеството;
– Добра компютърна грамотност.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

– Поддържане и актуализиране системата за управление на качеството (ISO 9001);
– Обновяване на работни процеси, процедури и инструкции;
– Участие при разрешаване на проблеми в производството, свързани с качеството на продуктите / характеристиките на процеса;
– Следене за спазването на протоколите за качество;
– Провеждане на одити;
– Работа с KPI данни.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

– Конкурентно възнаграждение;
– Мотивиращи годишни бонуси;
– Отличен социален пакет, включващ:
* Безплатен транспорт в рамките на гр. Пловдив;
* Допълнителни дни платен годишен отпуск за прослужено време в компанията;
* Ваучери за храна;
* Допълнителна здравна застраховка.
– Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
– Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя.

Ако се чувствате подготвени за това предизвикателство, моля не се колебайте да ни изпратете своята актуална автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Менпауър България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги по човешки ресурси.

Резюме на обявата