Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

СПЕЦИАЛИСТ БЗР – ЗБУТ

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа на наш партньор, за една от фабриките на успешна производствена компания, на позицията:

Възможност за професионално развитие в стабилна компания с високи стандарти;
Атрактивно трудово възнаграждение;
Отличен социален пакет, включващ:

– Ваучери за храна;
– Субсидирано изхранване в столовата;
– Допълнително здравно осигуряване + карта за член от семейството;

Динамична и мотивираща работна среда;
Работа в компания, която може да ви предложи дългосрочна сигурност.

Отговорности:

Провежда инструктажи и координира дейността по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;
Дефинира и прилага нуждите от обучение по ЗБУТ;
Координира работата на функционерите и на управленските звена на предприятието при реализиране на техните отговорности по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;
Консултира разработването и прилагането на оперативни планове за действие за осигуряване на безопасността и защитата на работниците;
Подпомага дейността на Службата по трудова медицина.

Изисквания:

Подходящо образование и/или допълнителни квалификации;
Опит на подобна позиция;
Опит в производствена компания;
Желание за работа в дългосрочен план.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, а кандидатствайте! Ние ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Специалист Труд и Работна Заплата

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш клиент – водеща глобална производствена организация, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позицията:

Основни отговорности:

Обработка на данни, свързани с изчисляване на работна заплата и хонорари;
Изготвяне на ведомости за заплати, както и съпътстващи справки, свързани с месечните трудови възнаграждения;
Въвеждане на начисления и удръжки, съгласно фирмената политика и трудовото, осигурително и данъчно законодателство;
Подготовка за изплащане на възнаграждения и осигуровки;
Изготвяне на Декларации 1 и 6 и изготвяне на необходимите корекции;
Изготвяне на служебни бележки, удостоверения за доходи, както и други изискуеми справки;
Съхранява документацията съгласно изискванията;
При необходимост комуникира с НАП, НОИ и други институции в ресора, в който работи;

Изисквания:

Висше икономическо образование – Управление на Човешки ресурси, Счетоводство, Бизнес Администрация и др.;
Опит на сходна позиция се счита за предимство;
Английски език – работно ниво;
Теоретични и практически познания в областта на трудовите и осигурителните отношения и организацията на труда;
Умения за работа в екип.

Компанията Ви предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Отличен социален пакет и мотивиращи бонуси, включващи;
Възможност за работа от вкъщи;
Приятелски екип, който държи на откритата комуникация и лоялните трудови взаимоотношения;
Възможност за кариерно развитие.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография и ние ще се свържем с предварително одобрените по документи кандидати.

Резюме на обявата