Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Електромонтьор (8:00 ч. – 17:00 ч.)

За нуждите на наш клиент – утвърдена компания в областта на транспортното строителство, търсим сериозен и мотивиран за работа специалист, който да заеме позицията:

Електромонтьор

Основни отговорности:

Изграждане, поддържане и ремонт на електропроводни линии и мрежи;
Монтаж на всички видове проводници за контактни мрежи, ел. съоръжения, трафопостове, подстанции, секционни постове и др.;
Участие при полагането и свързването на кабели;
Работа с различни видове инструменти, уреди, оборудване и техника;
Отговорност за спазване на безопасни условия на труд;

Основни изисквания:

Средно образование и предходен опит на подобна позиция;
Добри познания по електротехника и спазване на изискванията в областта;
Минимум трета квалификационна група за електробезопасност при работа с напрежение до и над 1000 V;
Отговорно отношение, изпълнителност и умения за работа в екип;

Много добро трудово възнаграждение и коректни трудови отношения;
Бонуси и допълнителни социални придобивки;
Сигурно и стабилно работно място;

Ако се чувствате подготвени за това предизвикателство, моля не се колебайте да ни изпратете своята детайлна автобиография.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Менпауър България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги по човешки ресурси.

Резюме на обявата