Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Магистър – Фармацевт

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако сте мотивиран кандидат с желание за развитие във ФАРМАЦИЯТА;
Вече имате предходен опит или сте завършили висшето си образование?

Ако ДА, кандидатствайте за позицията:

                                     Магистър-Фармацевт / Помощник-Фармацевт

В аптеки с локации: кв. Красна Поляна,  бул. Вардар (в близост до метростанция „Вардар“, ул. Тракия 2 (в близост до парка „Заимов“)

Аптеките предлагат:

Работно време на 6-часови дневни смени
Комуникативни локации
Възможност за дългосрочно кариерно развитие
Въвеждащо обучение
Конкурентно възнаграждение

Изисквания:

Висше образование Магистър-Фармацевт/Помощник-Фармацевт е задължително
Отлични комуникативни и професионални умения
Желание за дългосрочна съвместна работа
Умения за консултиране на пациенти

Описание на позицията:

Отлично индивидуално пациентско обслужване, с позитивен и професионален подход
Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба
Отпускане на лекарства по НЗОК и зелени рецепти

Ако това предложение е предизвикало интерес във Вас, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Асистент в магазин за дрехи /5 или 6 часови смени/

Знаеш ли, че бъдещата ти професия зависи от добрия старт?

Ако си студент и имаш нужда от работа, която да съчетаваш с университета или просто търсиш заетост в дългосрочен план – виж нашето предложение!

Ние от Менпауър търсим да назначим мотивирани и амбициозни за работа кандидати на позиция Асистент в магазини за дрехи.

Локациите, които предлагаме са следните:
The Mall
Ринг Мол
България мол
Какво можем да ти предложим ние:

Работа на смени с предварително фиксиран график – 5 или 6 часов работен ден.
Между 15 и 17 смени на месец – ти избираш дните!
Заплащане – 8.75лв чисто на час.
Динамична и приятелска работна атмосфера.
Възможност за последващо развитие.

Нашите изисквания:

Навършени 18г.
Сериозност при ангажираност към смените.
Организираност и динамичност.

Какви ще са твоите задължения:

Грижа за вида на магазина.
Подреждане на дрехи.
Поставяне на аларми и етикети при необходимост.

Ако виждаш себе си в тази роля, искаш да съчетаеш личните ангажименти, университета и ново професионално начинание, ще сме щастливи да разгледаме автобиографията ти!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати!
Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Резюме на обявата