Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.
Търсим отговорен кандидат, който да стане част от екипа в завода на наш партньор – утвърдена и разрастваща се международна компания, на позицията:

Организатор на екип в производствен отдел /редовна смяна/

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит в производствена среда – задължително условие;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Владеене на английски език /базово ниво/ – предимство;
  • Техническа подготовка – работа с техническа докумeнтация, чертежи и др.;
  • Добра компютърна грамотност.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Спазване на изискванията за производствен план в отдела;
  • Организиране на работното място и водене на присъствени графици;
  • Участие в подобряването на ефективността на процесите;
  • Проследяване на поръчките и работа със софтуерни програми;
  • Следене за качеството на изделията, както и за трудовата дисциплина.

УСЛОВИЯ:

  • Отлична работна атмосфера – климатизирани работни помещения, кътове за хранене и работа в сплотен екип.
  • Само редовни смени;
  • Почивни дни – събота и неделя;
  • Гъвкаво работно време;
  • Ваучери за храна – 200 лева;
  • Годишни и месечни бонуси;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Въвеждащо и последващи обучения;
  • Удобна локация в рамките на града.

Очакваме Вашата автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

  • Array Healthcare

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!