Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.

Търсим отговорни и мотивирани кандидати, които да станат част от екипа в завода на наш партньор – утвърдена производствена компания, на позицията:

Монтажник в отдел сглобяване
УСЛОВИЯ:

  • Работа на редовна смяна;
  • Почивни дни – събота и неделя;
  • Гъвкаво работно време;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Въвеждащо и последващи обучения;
  • Удобна локация в рамките на град Пловдив;
  • Отлична работна атмосфера – климатизирани работни помещения, кътове за хранене, приятелски настроен екип от професионалисти.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Сглобяване на детайли по схема, необходими за производството на специализирана апаратура;
  • Спазване на изискванията за качество.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Умения за работа в екип;
  • Производствен опит ще се счита за предисмтво;
  • Сръчност и енергичност.

Очакваме Вашата автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

  • Array Healthcare

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!