Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За нуждите на наш клиент – голяма и утвърдена международна производствена компания, търсим сериозен и мотивиран за работа специалист, който да заеме позицията:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

Отговорности:

  • Проектиране, разработване и инсталиране на електрически системи и компоненти в съответствие с изискванията на клиентите и индустриалните стандарти;
  • Участие в процеса на планиране и изпълнение на проекти – от фазата на проектиране до пускането в производство;
  • Интеграция и инсталация на електротехническите решения;
  • Извършване на тестове и изпитвания за проверка на функционалността и безопасността на системите;
  • Идентифициране и отстраняване на неизправности и проблеми;
  • Изготвяне на технически спецификации, документация и доклади;
  • Поддръжка и гарантиране на качеството на съществуващото продуктово портфолио;
  • Сътрудничество с други инженери и специалисти от различни департаменти;

Изисквания:

  • Бакалавърска или магистърска степен в областта на електротехника, електроинженерство или подобна;
  • Опит в проектиране, инсталиране и поддръжка на електрически системи;
  • Добри познания в областта на електротехниката и електроинженерството;
  • Добро ниво на английски език;
  • Аналитични и проблемно-решаващи умения;
  • Комуникативност и способност за работа в екип;

  • Отлична работна среда в нов и модерен офис и коректни трудови взаимоотношения;
  • Възможност за професионално развитие в стабилна международна компания с високи стандарти;
  • Атрактивно трудово възнаграждение;
  • Пакет от допълнителни социални придобивки;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и сте мотивирани да работите в динамична и иновативна среда и да се развивате професионално, моля изпратете своята актуална автобиография! Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

  • Array Healthcare

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!