Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания в логистичната сфера, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

                                                СКЛАДОВ РАБОТНИК – МОТОКАРИСТ

Основни отговорности и задължения:

  • Приемане, проверка и организиране на стоки в склада;
  • Работа със складови документи;
  • Участие в товаро-разтоварната дейност механично и ръчен труд ;
  • Поддържане на общите части на складовата база в подреден и чист вид;
  • Добро и мотивирано отношение към работата;
  • Отговаря за правилната експлоатация и текуща поддръжка на складовата техника;

Изисквания за позицията:

  • Завършено средно образование;
  • Опит като мотокарист в склад – мин. 1 год.;
  • Компютърна грамотност;
  • Свидетелство за управление на мотокар;
  • Лична здравна книжка.

Компанията предлага:

  • Коректно и редовно изплащане на възнаграждението;
  • Трудов договор и осигуровки на реална заплата;
  • Ваучери за храна – 200 лв.
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Осигурено работно облекло;
  • Работа на пълен работен ден

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Допълнителни придобивки

  • Array Healthcare

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!