Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти международна производствена компания, търсим кандидати за позицията:

ОТГОВОРНИК ЗБУТ
Описание на позицията:

  • Отговаря за дейностите по внедряване и поддържане на безопасни и здравословни условия на труд
  • Анализира рисковете за здравето на работниците и предприема корективни мерки
  • Организира обучения и мероприятия по безопасност и охрана на труда
  • Провежда инструктажи по ЗБУТ и контролира спазването на изискванията
  • Активно участва в одити и сертификационни процедури
  • Следи и контролира спазването на нормативните изисквания по ЗБУТ
  • Активно комуникира с ръководителите и работниците по въпросите на ЗБУТ

Изисквания:

  • Висше техническо образование
  • Опит на сходна позиция в производствено предприятие
  • Много добра компютърна грамотност – Microsoft office
  • Отлични комуникативни умения
  • Познаване на нормативните изисквания по охрана на труда
  • Умения за работа в екип

Фирмата предлага:

  • Конкурентно възнаграждение
  • Динамична и предизвикателна работа
  • Възможности за професионално усъвършенстване

Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да бъдете част от амбициозен и мотивиран екип, то моля изпратете ни Автобиография и ние ще се свържем с Вас, за да обсъдим детайлите.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

  • Array Healthcare

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!