Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш доверен клиент в областта на логистиката и транспорта на ОВК продукти, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат за позицията:

                                                                 ШОФЬОР

Компанията предлага:

  • Отлични работни условия;
  • Твърдо възнаграждение + допълнително заплащане за всеки обект;
  • Ваучери за храна на стойност – 200 лв.;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Нови бусове/камиони – 3.5т.
  • Коректно и професионално отношение от страна на работодател.

Отговорности:

  • Осигурява укрепването и транспортирането на продуктите;
  • Извършва транспорт и доставка на заявките;
  • Отговаря за поверената стока в транспортното средство.

Изисквания:

  • Шофьорска книжка категория “B”;
  • Умения за работа в екип;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Желание за постоянна работа в дългосрочен план;
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Допълнителни придобивки

  • Array Healthcare

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!