Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш доверен партньор утвърден в логистиката и спедицията, търсим да назначим мотивирани и отговорни кандидати на позицията:

Складов оператор

Компанията предлага:

  • Много добро трудово възнаграждение;
  • Ваучери за храна + бонуси;
  • Добри условия на труд;
  • Реални осигуровки;
  • Редовна смяна;
  • Осигурен транспорт.

Задължения и отговорности:

  • Отговорно отношение към работния процес;
  • Прием и издаване на стока;
  • Следене за качеството на продукцията.

Изисквания:

  • Мотивация и организираност;
  • Завършено средно / основно образование;
  • Актуална автобиография.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!