Отговорности и задължения:

  • Управлява РССМ (релсова самоходна специализирана машина) и осигурява безаварийно движение и обслужване;
  • Извършва монтаж и демонтаж на различно оборудване към машината;
  • Отговаря за качественото изпълнение на възложените задачи;
  • Взема участие в ремонта и ежедневното обслужване на машината, отстранява възникнали грешки и поддържа технически изправно състояние;
  • Обработва необходимата документация – пътни листове, дневници и др.;
  • Спазва трудовата дисциплина и правилата за безопасност и здраве при работа;

Изисквания:

  • Подходящо висше или средно професионално образование;
  • Доказан предходен опит: минимум 1 година;
  • Правоспособност и квалификация за машинист на РССМ, товароподемни кранове и подвижни работни площадки;
  • Втора квалификационна група по безопасност при работа до и над 1000 V.;
  • Организираност и изпълнителност;
  • Умения за самостоятелна работа и работа в екип;

Компанията предлага:

  • Отлична работна среда и коректни трудови взаимоотношения;
  • Атрактивно трудово възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
  • Работно време от понеделник до петък от 8 до 17 ч.;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете вашето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!