Менпауър България – Вашият партньор за успешна кариера!

За наш клиент, специализиран в разработване и производство на електронни модулни системи приложими в автомобилната индустрия, търсим отговорен професионалист на позицията:

ТЕХНОЛОГ

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Много добри условия на труд;
  • Социален пакет;
  • Възможност за работа в компания – лидер в своя сегмент на пазара;
  • Възможност за професионално развитие.

Изисквания за позицията:

  • Висше образование: Електротехника/Електроника/Мехатроника;
  • Английски език;
  • Опит в производсво на електроника;
  • Познаване на ISO 9001:2008, ISO TS 16949, IPC и VDA стандарт;
  • Опитът със системите: Fuji NXT, Koh Young, Ekra, SMT Ovens – предимство;
  • Организационни умения и комуникативност при работа.

Основни отговорности:

  • Създава и адаптира програми на производствените машини;
  • Контролира и отговаря за настройването на оборудването;
  • Работи по стандарт IPC A-610;
  • Разработва предложения за подобряването на технологичното ниво в пр-вото;
  • Анализира разхода на суровини и материали.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!