Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на един от нашите партньори – успешна компания, лидер в областта си, търсим мотивиран и отговорен специалист на позиция:

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Вашите отговорности ще включват:

  • Проверка на осчетоводените документи за покупки, разходи и продажби;
  • Осчетоводяване на банка проверка за коректното отразяване на вземания и задължения в ERP система;
  • Поддържа данъчен и счетоводен амортизационен план, месечно начисляване и амортизации;
  • Подава справка декларация по ДДС, VIES и  Интрастат;
  • Подготвя справки за статистиката, за застрахователи и справки за други институции про необходимост;
  • Изготвя протоколи за прихващания на вземания и задължения;
  • Участва в месечно, тримесечно и годишно приключване съвместно с Главен Счетоводител и Финансов Директор.

Изисквания:

  • Бакалавърска или Магистърска степен по „Счетоводство и контрол“;
  • Практически опит на релевантна длъжност;
  • Добри познания и опит с Excel;
  • Компютърни умения – задължително MS Office, ERP.

Предлагаме Ви:

  • Работа в спокойна среда, с приятелско настроен малък екип и лоялно и добронамерено Ръководство;
  • Отлични условия за работа;
  • Мотивиращо възнаграждение.

Ако тази позиция отговаря напълно на Вашите опит и умения, звучи интересно и искате да бъдете част от екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!