В момента предлагаме възможност за мотивирани и отговорни служители, да се присъединят към екипа на нашия партньор – успешна компания, с дистрибуторска дейност на натурални хранителни продукти и напитки, на позиция

ШОФЬОР – ДОСТАВЧИК

Компанията предлага:

  • Мотивиращо релевантно възнаграждение;
  • Ваучери за храна 200лв;
  • Служебен автомобил;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Работно време – 7:30 -16:30 от понеделник до петък с възможност за гъвкавост;
  • Сплотен малък колектив, подкрепа и коректност.

Отговорности:

  • Планира маршрута си в началото на деня, с помощта на ръководителя;
  • Изготвя, окомплеткова заявките в склада;
  • Товари, разтоварва ежедневните си заявки;
  • Материално отговорно лице- отчита се всеки ден в края на деня.

Изисквания:

  • Активен шофьор и валидни документи за Б категория;
  • Опит на сходна позиция;
  • Готовност за извършване на физическа дейност;
  • Коректност и отговорност;
  • Умение за работа в екип.

    Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете вашето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

    Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!