Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент – успешна производствена компания, търсим отговорен и мотивиран кандидат, който да се присъедини към успешния и сплотен екип на позиция:
Служител управление на производствени машини
Отговорности:

  • Изпълнява заявки за производство на продукти, съобразно технологичните изисквания
  • Подготовка на машините за работа и следене за правилната работа на оборудването
  • Отговаря за изправното техническо състояние на поверените машини и оборудване
  • Следене за качеството на входящите суровини и изходящите готови продукти
  • Следене за правилното и навременно зареждане със суровини за произвежданите продукти

Изисквания:

  • Завършено средно образование
  • Техническа грамотност
  • Предишен в производствена компания ще се счита за предимство
  • Добра организираност, прецизност и отговорност към работните задачи
  • Мотивация за работа, умения за работа в екип

Предложението включва:

  • Добро възнаграждение и много добри условия на труд
  • Дългосрочна, интересна и отговорна работа в подкрепяща среда и сплотен екип от професионалисти
  • Възможност за работа с ново, модерно оборудване в чиста и подредена производствена среда.
  • Въвеждащо обучение и перспектива за развитие
  • Работа на смени
  • Служебен транспорт

Ако се интересувате от тази позиция и отговарятe на критериите по-горе, моля, изпратете ни своята детайлна автобиография и ние ще се свържем с Вас!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!