За един от нашите партньори – утвърдена международна производствена компания, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

Финансов анализатор

Основни отговорности:

  • Изготвя месечни отчети, справки, финансови оценки и друга релевантна документация;
  • Проследява основни финансови показатели и анализира отклоненията в приходите и разходите;
  • Осъществява първо ниво на одобрение на OPEX и CAPEX и участва в месечното приключване;
  • Предлага възможности за непрекъснато подобряване на финансовите показатели и подпомага реализацията на проекти в компанията;
  • Проследява за спазването на финансовата и счетоводна политика на компанията в България;
  • Работи със SAP /основно FICO модул/;

Изисквания за позицията:

  • Висше образование в сферата на финансите;
  • Доказан предходен опит на същата или сходна позиция и отлични познания в сферата;
  • Познаване и разбиране на международни счетоводни стандарти;
  • Английски език на много добро ниво;
  • Отлични компютърни умения – MS Office и работа със SAP;
  • Аналитично мислене, насоченост към резултати и отлична комуникация;

  • Възможност за работа и професионално развитие в международна компания;
  • Много добро възнаграждение и пакет от допълнителни придобивки;
  • Сигурност и стабилност;
  • Отлични условия на труд и високи стандарти на работа;

Моля кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли! Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!