Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист, да се присъедини към екипа на наш партньор – лидер, специализиран в продажбата на продукти в областа на пневматиката, хидравликата и електрическото задвижване, на позицията:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР/ PLC КОНТРОЛЕРИ

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Ваучери за храна – 200 лв;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Вътрешнофирмено обучение;
  • Допълнителни стимули и придобивки.

Отговорности:

  • Консултиране на клиентите за приложение на електрически задвижвания и програмирането им с индустриални контролери;
  • Консултиране на клиентите при прилаганите на различни видове индустриални комуникационни протоколи, използвайки решенията на компанията;
  • Съдействие при създаване и разработване на различни по сложност системи за автоматизация на хардуерно, софтуерно и комуникационно ниво.

Изисквания:

  • Много добри умения за работа в екип;
  • Много добри умения по електротехника;
  • Много добри познания и умения по програмиране на индустриални контролери;
  • Широки познания в областта на индустриалните комуникации;
  • Опит в областта на автоматизацията.
  • Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!