Менпауър България – Вашият партньор за успешна кариера!

За наш клиент, специализиран в разработване и производство на електронни модулни системи, търсим отговорен професионалист на позицията:

ОПЕРАТОР – АВТОМАТИЧЕН МОНТАЖ

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение и условия на труд;
  • Работа в приятна среда с възможност за развитие;
  • Фирмени обучения;
  • Модерна база;
  • Възможност за работа в компания – лидер в своя сегмент на пазара;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Ваучери за храна;
  • Бонуси и др.

Изисквания за позицията:

  • Подходящо образование;
  • Познания и опит със SMD машини/компоненти – предимвство;
  • Компютърна грамотност;
  • Комуникативност и екипност при работа;
  • Споделяне и приемане на идеи за оптимизация на работния процес.
  • Възможност за работа на смени

Основни отговорности:

  • Съблюдава правилната функционалност на производствените машини;
  • Осигурява необходимите суровини към производствените машини;
  • Участва в окачествяване на продукцията;
  • Комуникира с отговорник пр-во, отдел качество, инженери;
  • Предлага идеи за оптимизация и подобрение на производствените процеси.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!