Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси.

В момента търсим амбициозен и мотивиран кандидат, който да се присъедини към екипа на наш партньор – престижна оптична верига с множество магазини в цялата страна, на позиция:

О П Т И К

Основни отговорности:

  • Оценка на нуждите на клиентите и препоръка на подходящи решения от очила и контактни лещи;
  • Обработка и проследяване на клиентски поръчки;
  • Работа в тясно сътрудничество с другите екипи за осигуряване на най-доброто клиентско обслужване;
  • Участие в обучения и курсове за поддържане и повишаване на професионалните умения;

Изисквания:

  • Подходящо образование и професионална квалификация по професиите “Техник по очна оптика” или “Оптик – оптометрист”;
  • Опит в областта на оптиката е предимство, но не е задължителен;
  • Отлични умения за комуникация и обслужване на клиенти;
  • Способност за работа в екип;
  • Владеенето на английски език е предимство;

Компанията предлага:

  • Постоянен трудов ангажимент и коректни взаимоотношения;
  • Много добро трудово възнаграждение и бонусна система;
  • Работно облекло според сезона;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Динамична работа сред екип от професионалисти;

Кандидатствайки тук, имате възможността да се присъедините към екипа на динамично развиваща се компания, да получите отлични условия на труд и коректно отношение. Не се колебайте, а изпратете своята автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!