Търговски представител – Хранителни добавки

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд;
  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Бонусна схема;
  • Служебен автомобил и телефон;
  • Добра локация;
  • Развитие в динамичен екип от професионалисти;

Описание на позицията:

  • Създава и поддържа контакти с аптечна мрежа;
  • Изградени контакти с лекари специалисти;
  • Консултира фармацевтите, относно продуктите;
  • Познава пазара, конкурентите и следи тенденциите;
  • Изготвя отчети и доклади за резултатите от своята работа

Изисквания:

  • Опит с аптечна мрежа на сходна позиция минимум 1 година;
  • Опит с хранителни добавки ще се счита за предимство;
  • Отлични комуникативни и търговски умения;
  • Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
  • Добра компютърна грамотност – MS Office;
  • Желание за постигане на високи резултати и цели;

Ако Вие сте динамичен човек, който е любознателен и има желание да се развива във фармацевтичния бранш, то това предложение е точно за ВАС.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!