Manpower Inc. е световен лидер в сферата на набирането на персонал, който предоставя услуги и решения за управление на работната сила на клиенти чрез 4 400 офиса в 80 държави. Manpower предоставя и редица решения за подбор на персонал, ангажиране и консултантски услуги в световен мащаб.

За целогодишна заетост и постоянен договор, търсим да присъединим към екипа на наш клиент отговорни и енергични хора на длъжност Камериерка в слънчевия град Созопол
                                                  Камериер/ка

Основни отговорности:

  • Почистване и поддръжка на чистота в частния имот;
  • Подмяна на спалното бельо, хавлии и консумативи в стаите и баните;
  • Следене за изправността на уредите, санитарните съоръжения и инвентара в стаите, докладва се при възникнали повреди;
  • Поддържа се ред и чистота в стаите за съхранение на бельо и консумативи;
  • Отговорност и грижа  за инструментите и електрическите уреди, с които се работи.

Изисквания:

  • Опит на подобна позиция – е предимство;
  • Честност, отговорност и прецизност към работата;
  • Умение за работа в екип и общуване с хора.

Какво предлага компанията:

  • Постоянен и дългосрочен ангажимент;
  • Лятно и зимно работно време;
  • Коректно отношение от страна на работодателя,спазване на българското трудово и осигурително законодателство, навременно заплащане.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуално CV.
.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!
Благодарим ви!

Manpower България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!