Експерт Маркетинг и Продажби с работен Английски език

Описание на позицията:

  • Води бизнес кореспонденция с клиентите относно запитвания и организиране на транспорт.
  • Проучва пазара за превоз на товари и търси потенциални клиенти.
  • Обработва заявките и изготвя оферти към клиентите.
  • Подготвя необходимите условия и документи за провеждане на търговски преговори и търгове и участва в подготовката на договори.
  • Издава инструкции за изготвяне на транспортни документи.
  • Съдейства за разрешаването на рекламации.
  • Изготвя презентации за Дружеството.

Изисквания:

  • Предимство би било завършена бакалавърска степен в сектор транспорт и логистика
  • Опит в логистична или транспортна компания на сходна позиция минимум 2 години;
  • Познания за работа с Excel и практически умения за ценообразуване;
  • Лоялност и готовност за поемане на дългосрочен ангажимент;
  • Отлична езикова култура;
  • Владеене на английски език – писмено и говоримо В2 – С1

Компанията предлага:

  • Дългосрочно сътрудничество и коректно отношение.
  • Работа в приветлив екип от професионалисти;
  • Встъпително обучение;
  • Подпомагане в езикови курсове;
  • Обучения за кариерно израстване;
  • Ваучери за празник;
  • Добра локация –  в близост до метростанция
Ако това предложение е предизвикало интерес във Вас, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!