Ръководител Финансов Отдел

Отговорности и задължения:

  • Подпомага финансовото управление, отчетността, контрола и анализа на рисковете във финансовата функция
  • Подготвя годишните Финансовите отчети на дружеството съгласно изискванията на МСФО
  • Координира и участва в изготвянето на информация за целите на годишния финансов одит
  • Подготвя месечни вътрешногрупови финансови отчети
  • Изготвя седмични справка за паричния поток
  • Изготвя седмични справка за вземания и задължения
  • Подготвя допълнителни справки, анализи и отчети необходими за ръководството на дружеството

Основни изисквания:

  • Завършено висше финансово, счетоводно или икономическо образование
  • Предходен опит на сходна позиция минимум 3 години
  • Познания на нормативната уредба – МСФО, ЗСч, ЗДДС, ЗКПО и други
  • Английски работен език на ниво В2 с желание за развитие
  • Отлично ниво на работа със софтуерни продукти MS Office
  • Силни аналитични умения, прецизност и желание за работа в екип

  • Дългосрочно сътрудничество, добро заплащане и добри условия на труд
  • Стабилна работна среда и възможност за професионална реализация
  • Работа в приветлив екип от професионалисти
  • Допълнителни курсове за професионална квалификация и езиково обучение
  • Възможност за кариерно израстване към по-високо ниво мениджър (директор) в дружеството
  • Годишен бонус;
  • Добра локация –  в близост до метростанция

Ако имате желание да се развивате в сектора на финансите и търсите позиция с потенциал за кариерно израстване и развитие, това предложение е точно за Вас!

Данните, предоставени от кандидатите, за защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!