Менпауър България е световен лидер в управлението на човешките ресурси.
За наш партньор, изграждащ нов център за клиентско обслужване, търсим мотивирани, англоговорящи кандидати за длъжността на:

                                   ЕКСПЕРТ КЛИЕНТСКИ ЗАПИТВАНИЯ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Отлично заплащане;
  • Multisport карта или Cool Fit карта;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Oбучения;
  • Работа на гъвкави смени (24/7).

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Високо ниво на владеене на английски език – ниво C1;
  • Практически опит в използването на различни комуникационни канали като телефон, имейл, чат на живо, Facebook и др.;
  • Отлично обслужване на клиенти и отношение за проследяване и реагиране на проблеми/заявки;
  • Внимание към детайла. Вие сте самомотивиран и независим в работата си.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Обработка на заявки от клиенти, както и от вътрешни отдели и други заинтересовани страни;
  • Първоначалната проверка на клиента чрез разглеждане и обработка на документи;
  • Сътрудничество с вътрешни партньори, за осигуряване на своевременно разрешаване на заявки от страна на клиент;
  • Осигуряване на подкрепа на мениджмънта с цел стимулиране на различен вид процеси и подобряване на услугите.

Менпауър България разполага с лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!