Силно мотивирани ли сте и искате да получите толкова много от кариерата си, колкото влагате? Ако търсите позиция, в която ще имате възможност да се развивате, да напредвате и да бъдете възнаградени, тогава това може да бъде перфектен ход в кариерата за Вас !

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

                                      Оператор въвеждане на данни- БЕЗ ОПИТ

Изисквания:

  • Компютърна грамотност;
  • Английски език на базово ниво;
  • Работа в екип;
  • Лоялност и коректност;

Отговорности:

  • Разпознаване и докладване на дефекти и/или геометрични елементи;
  • Идентификация на 3 вида аномалии: вода, дупки, арматура;
  • Графично отбелязване и изчертаване на проблемите;

Условия:

  • Гъвкаво работно време;
  • Хибриден модел на работа;
  • Добро стартово възнаграждение;
  • Годишен бонус;

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!