В Manpower Bulgaria вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

                  ЕКСПЕРТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ С НЕМСКИ ЕЗИК – НОВ ИНВЕСТИТОР

Предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Бонусна система;
  • Пълно покритие на медицинската застраховка от компанията;
  • Платен отпуск.

Отговорности:

  • Подпомагане на инсталирането и внедряването на софтуерни решения за клиенти, използващи операционните системи Microsoft Windows и Apple MAC ;
  • Отговаряне на технически запитвания на клиенти, свързани с различни продукти;
  • Осигуряване на висококачествено обслужване на клиенти, пътуващи за бизнес;
  • Предлагане на решения за полети, хотели, жп пътувания и други свързани с пътуването нужди.

Изисквания:

  • Безупречно владеене на немски език – C1;
  • Работно владеене на английски език – B2;
  • Добри познания по печат и компютърни умения, включително владеене на приложенията на MS Office;
  • Организираност с отлични умения за вземане на решения и анализ.

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!