По повод разширяването на своя екип, наш партньор – утвърдена производствена компания, търси отговорен кандидат, готов да заеме позицията:

ЕЛЕКТРОКАРИСТ / ВОДАЧ НА КАРИ

Какви ще бъдат вашите задължения?

  • Работа с кари за извозване на изделията;
  • Снабдяване на поточните линии с материали;
  • Спазване на изискванията за безопасност на работното място;
  • Работа на смени.

За да заемете ролята, ще са ви необходими:

  • Опит в производство;
  • Средно оразбование;
  • Съвестност и внимание към работата;
  • Свидетелство за управление на кари.

Компанията е готова да ви предложи:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Безплатен транспорт;
  • Мотивираща месечна бонусна система;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Въвеждащо и последващи обучения;
  • Отлични условия на труд и коректни трудови взаимоотношения.

Изпратете сега своята актуална автобиография, ако искате да работите с утвърдени професионалисти, които са готови да ви направят част от своя сплотен екип.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лицензен номер 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!