В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа на наш партньор, за един от шоурумите на успешна производствена и търговска компания в областта на строителните материали, на позицията:

Управител на търговски обект и склад

  • Възможност за професионално развитие в стабилна компания с високи стандарти;
  • Атрактивно трудово възнаграждение;
  • Мотивиращи месечни бонуси;
  • Ваучери за храна на стойност 200 лева;
  • Динамична и мотивираща работна среда;
  • Служебен автомобил и възможност за свободно паркиране около обекта;
  • Работа в компания, която може да ви предложи дългосрочна сигурност.

Отговорности:

  • Управлява и организира цялостния работен процес в поверения му обект, спазвайки наложената фирмена политика – стандарти за работа и обслужване на клиенти;
  • Управление на екипа и обучение на нови служители;
  • Прилагане на търговски и маркетинг активности;
  • Предприемане действия за ключови показатели;
  • Активно наблюдава търговската дейност и дава предложения за оптимизиране на търговската дейност;
  • Участва в планирани ревизии на магазина;
  • Упражнява контрол и отговаря за финансовите отчети;
  • Изграждане и поддържане на добър имидж на компанията.

Изисквания:

  • Висше образование;
  • Опит на подобна позиция;
  • Отлични организационни умения и умения в ръководенето на екипи;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Търговски нюх;
  • Добросъвестност и отговорност към поставените задачи.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, а кандидатствайте. Ние ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!