В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа на наш партньор, за една от фабриките на успешна производствена компания, на позицията:

Мениджър – отдел Техническа Поддръжка

  • Възможност за професионално развитие в стабилна компания с високи стандарти;
  • Атрактивно трудово възнаграждение;
  • Отличен социален пакет, включващ:

– Ваучери за храна;
– Субсидирано изхранване в столовата;
– Допълнително здравно осигуряване + карта за член от семейството;

  • Динамична и мотивираща работна среда;
  • Работа в компания, която може да ви предложи дългосрочна сигурност.

Отговорности:

  • Отговаря за дейностите, свързани с експлоатацията, ремонта и техническата подръжка на оборудването в цеха;
  • Анализира и планира нужните ресурси, свързани с дейността на отдела по поддръжка;
  • Прави заявки за необходимите материали и консумативи, необходими за поддръжката на машините;
  • Води активна кореспонденция с фирми, във връзка с ползването на външни услуги за ремонт и подръжка;
  • Контролира работата на служителите в отдела като организира и участва пряко в обученията им.

Изисквания:

  • Подходящо образование и/или допълнителни квалификации;
  • Опит в производствено предприятие;
  • Опит в ръководенето на екипи;
  • Желание за работа в дългосрочен план.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, а кандидатствайте. Ние ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Допълнителни придобивки

Кандидатствайте сега

Прикачете файл с автобиография. Разрешените формати на файл са DOC, DOCX, PDF, HTML и TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!