Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Машинист РССМ

Отговорности и задължения:

Управлява РССМ (релсова самоходна специализирана машина) и осигурява безаварийно движение и обслужване;
Извършва монтаж и демонтаж на различно оборудване към машината;
Отговаря за качественото изпълнение на възложените задачи;
Взема участие в ремонта и ежедневното обслужване на машината, отстранява възникнали грешки и поддържа технически изправно състояние;
Обработва необходимата документация – пътни листове, дневници и др.;
Спазва трудовата дисциплина и правилата за безопасност и здраве при работа;

Изисквания:

Подходящо висше или средно професионално образование;
Доказан предходен опит: минимум 1 година;
Правоспособност и квалификация за машинист на РССМ, товароподемни кранове и подвижни работни площадки;
Втора квалификационна група по безопасност при работа до и над 1000 V.;
Организираност и изпълнителност;
Умения за самостоятелна работа и работа в екип;

Компанията предлага:

Отлична работна среда и коректни трудови взаимоотношения;
Атрактивно трудово възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
Работно време от понеделник до петък от 8 до 17 ч.;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете вашето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Резюме на обявата