Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

СПЕЦИАЛИСТ БЗР – ЗБУТ

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа на наш партньор, за една от фабриките на успешна производствена компания, на позицията:

Компанията предлага:

Възможност за професионално развитие в стабилна компания с високи стандарти;
Атрактивно трудово възнаграждение;
Отличен социален пакет, включващ:

– Ваучери за храна;
– Субсидирано изхранване в столовата;
– Допълнително здравно осигуряване + карта за член от семейството;

Динамична и мотивираща работна среда;
Работа в компания, която може да ви предложи дългосрочна сигурност.

Отговорности:

Провежда инструктажи и координира дейността по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;
Дефинира и прилага нуждите от обучение по ЗБУТ;
Координира работата на функционерите и на управленските звена на предприятието при реализиране на техните отговорности по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;
Консултира разработването и прилагането на оперативни планове за действие за осигуряване на безопасността и защитата на работниците;
Подпомага дейността на Службата по трудова медицина.

Изисквания:

Подходящо образование и/или допълнителни квалификации;
Опит на подобна позиция;
Опит в производствена компания;
Желание за работа в дългосрочен план.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, а кандидатствайте! Ние ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Payroll Specialist

We're on the hunt for a skilled and driven professional to team up with our partner. The company specializes in cutting-edge technologies for precision agriculture, offering a range of products and services dedicated to the digital transformation of agriculture and intelligent inventory solutions.

Key Responsibilities:

Administer new hires process, changes in labor contracts, termination processes and related documentation (reassignments, annexes, etc.).
Prepare documents regarding legal changes (internal orders and regulations).
Issue and complete official documents requested by employees.
Administer employee benefits, requests and third-party vendors.
Ensure all legally required documents and processes as per Bulgarian Labor Legislation Requirements.
Support monthly payroll process and ensure timely payment of employees’ salaries.
Manage, develop and update the employees’ files and systems.
Support HR audit requests.
Serve as a local point of contact for employee relations issues.

Requirements for the role:

+3 years of hands-on experience in payroll.
In-depth knowledge of Bulgarian labor laws and legislation.
Good level of English, with excellent communication and interpersonal skills.
Proficient in Excel and experienced with HR systems such as Omeks, Hermes, Aladin, and Workday.
Strong analytical skills with meticulous attention to detail.
Eagerness to learn and grow within a dynamic work environment.

Our client offers:

Opportunities for career development
Hybrid workplace
Healthcare benefits and discounts
Breakfast and lunch at the office
Transportation card

If you feel the challenge, please, apply for this position by sending your detailed CV!

Only shortlisted candidates will be contacted. Confidentiality is guaranteed!

Manpower Bulgaria has License № 2033/20.04.2016 for providing human resources services.

Специалист Труд и Работна Заплата

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш клиент – водеща глобална производствена организация, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позицията:

Основни отговорности:

Обработка на данни, свързани с изчисляване на работна заплата и хонорари;
Изготвяне на ведомости за заплати, както и съпътстващи справки, свързани с месечните трудови възнаграждения;
Въвеждане на начисления и удръжки, съгласно фирмената политика и трудовото, осигурително и данъчно законодателство;
Подготовка за изплащане на възнаграждения и осигуровки;
Изготвяне на Декларации 1 и 6 и изготвяне на необходимите корекции;
Изготвяне на служебни бележки, удостоверения за доходи, както и други изискуеми справки;
Съхранява документацията съгласно изискванията;
При необходимост комуникира с НАП, НОИ и други институции в ресора, в който работи;

Изисквания:

Висше икономическо образование – Управление на Човешки ресурси, Счетоводство, Бизнес Администрация и др.;
Опит на сходна позиция се счита за предимство;
Английски език – работно ниво;
Теоретични и практически познания в областта на трудовите и осигурителните отношения и организацията на труда;
Умения за работа в екип.

Компанията Ви предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Отличен социален пакет и мотивиращи бонуси, включващи;
Възможност за работа от вкъщи;
Приятелски екип, който държи на откритата комуникация и лоялните трудови взаимоотношения;
Възможност за кариерно развитие.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография и ние ще се свържем с предварително одобрените по документи кандидати.

Recruiter

About the Role:

As a Recruiter you will play a vital role in recruiting and selecting the best workers to join a dedicated team. Your mission will involve identifying, assessing, and attracting candidates aligned with  core values, while actively contributing to the creation of a positive and stimulating work environment.

Responsibilities:

Work closely with department managers to understand their recruitment needs.
Design and implement innovative recruitment strategies to attract a variety of qualified candidates;
Effectively disseminate job openings across various platforms and professional networks;
Identify potential talents through targeted research and creative search techniques;
Conduct in-depth interviews to assess candidates' technical and behavioral skills;
Ensure a positive candidate experience throughout the recruitment process;
Manage administrative tasks related to recruitment, including database input and maintenance, scheduling medical check-ups and training, and overseeing overseas assignments as an interface between clients and employees, including translation if necessary;
Contribute to creating and maintaining a company culture based on loyalty, commitment, and respect.

Qualifications:

Proven recruitment experience, preferably in the industrial or construction sector;
Ability to assess technical skills and identify exceptional candidates;
Fluent in French and Bulgarian;
English is considered an advantage;
Ability to work independently while being an active and collaborative team member;
Commitment to professional ethics and adherence to company values;
Ability to maintain confidentiality and handle sensitive information appropriately;
Adaptability and creativity;
Enthusiasm and a desire to excel in the field of recruitment.

What We Offer:

Competitive compensation;
Bonus system;
Attractive benefits;
Career development.

Резюме на обявата