Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Електротехник

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа на международна производствена компания, на позицията:

Компанията предлага:

Работа на постоянен трудов договор;
Възможност да работите с опитни специалисти, от които да черпите допълнителни знания;
Атрактивно възнаграждение;
Богат социален пакет;
Разходи за транспорт.

Вашата роля ще включва:

Осъществява планови и аварийни ремонти на производственото оборудване;
Комуникира със своя ръководител относно въпроси свързани с електрическа поддръжка на машини и съоръжения;
Участва във внедряване на ново оборудване или модифициране на вече съществуващо;
Подава заявки за закупуване на резервни части, инструменти и консумативи, необходими за електрическата поддръжка.

Необходими компетенции:

Бакалавърска или магистърска техническа степен в областта на електрониката / автоматизацията.
Желание за работа на смени.
Предишен опит като Техник по поддръжката.

Предлагаме стабилни и коректни отношения  в голяма компания, в която ще имате възможност да развиете професионалните си способности и компетенции.

Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте! Ние ще се свържем само с предварително одобрени по документи кандидати.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Стругаро-фрезист на машина

Менпауър България търси отговорен и мотивиран за работа кандидат, който да стане част от екипа в компанията на наш партньор, със собствено сертифицирано производство, на позицията:

Компанията предлага:

Въвеждащо обучение;
Добро възнаграждение;
Ваучери за храна;
Месечни бонуси за работа на смени;
Допълнително месечни бонуси при постигнати резултати;
Осигурено облекло;
Осигурен фирмен транспорт;
Безплатна храна в столова.

Отговорности:

Работа с металорежещи машини;
Изработка на детайли по даден чертеж;
Настройва и работи на всички видове фрезови машини;
Работи с режещи инструменти;
Извършва монтаж, демонтаж и диагностика на детайли, механизми и цялостно оборудване.

Изисквания:

Средно техническо образование;
Познания в областта на металорежещи машини;
Способност за разчитане на технически чертежи и технологична документация;
Възможност за работа на сменен режим.

Ако това предложение, Ви е заинтригувало, не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Резюме на обявата