Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Търговски представител /Отопление, ВиК, Климатизация/

В момента предлагаме възможност за опитен и ориентиран към резултатите професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор – динамично развиващата се компания в областта на търговията, на позицията:

Търговски представител
/Отопление, ВиК, Климатизация/

Компанията предлага:
• Добро възнаграждение;
• Ваучери за храна – 200 лева;
• Входящи продуктови обучения и възможност за дългосрочно развитие;
• Стимулираща бонусна схема;
• Спокойна атмосфера на работа;
• Реална възможност за кариерно развитие.

Идеалният кандидат притежава:
• Минимум 1 година търговски или консултантски опит;
• Много добри технически познания, свързани с ОВК, ВиК и др.
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
• Проактивна личност с умения за работа в екип;
• Мотивираност, енергичност и готовност за работа в динамична среда;
• Шофьорска книжка.

Основният фокус на позицията е:
• Разширяване на търговската дейност на компанията в региона.
• Активно търсене и привличане на нови клиенти и промотирането на широка гама от продукти.
• Консултиране на клиентите, анализиране на техните потребностите и предлагане оптимални решения.
• Изготвяне на търговски оферти и сключване на сделки.
• Изготвяне на анализи и отчети за търговската дейност.

Ако припознахте себе си в горните редове и виждате бъдещото си професионално развитие на тази позиция, изпратете ни своето актуално CV.

Пълната конфиденциалност е гарантирана. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Консултант – Зооинженер с английски език

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с попълването на екипа на своя клиент – производствена компания с чуждестранно участие, оперираща в сферата на търговията с продукти за селскостопански животни, търсим жаден за придобиване на нови знания специалист на позицията:
Консултант – Зооинженер
с английски език
Вашата мисия:

Осъществяване на регулярни посещения на животновъдните ферми в региона и извършване на консултации относно правилното хранене на животните
Активно участие и подпомагане работата на търговския екип – промотиране на фирмените продукти – обучения и демонстрации на продуктите
Събиране и анализ на информация за пазара

Вашият профил:

Висше образование  – специалност Зооинженер, Зоотехник или Ветеринарен лекар
Познания и опит в сферата на правилното хранене на селскостопанските животни
Добро разговорно ниво на английски език
Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип
Търговски умения – голямо предимство
Добри компютърни умения – MS Office
Свидетелство за управление на МПС, категория B

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение и много добри условия на труд
Дългосрочна, предизвикателна и отговорна работа в  амбициозен екип от професионалисти
Възможност за обучение и развитие на уменията и компетенциите в областта на храненето на животни
Динамично ежедневие и изключително интересни активности

Ако сме предизвикали интереса Ви и искате да научите повече за възможността, моля, изпратете актуалната си автобиография на български или английски език.
Ние ще се свържем само с предварително одобрени по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

СЕРВИЗЕН механик/инженер

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на наш партньор – утвърдена компания, Менпауър България търси отговорен и мотивиран кандидат за позиция:

Отговорности:

Извършване на диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията селскостопанска техника и машини
Въвежда в експлоатация селскостопански машини
Следи за правилната експлоатация на техниката
Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи.

Изисквания:

Образование с технически профил (средно или висше)
Предишен опит в сервизно обслужване на селскостопанска техника се счита за предимство
Владеенето на английски език на работно ниво – предимство
Шофьорска книжка
Готовност за командировки в региона

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение
Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
Възможности за обучение и развитие
Добри условия на труд

Ако това предложение Ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте, като изпратите Вашето актуално CV!.
Благодарим ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Резюме на обявата