Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Координатор Дейности

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Предоставяме Ви възможността да се присъедините към екипа на наш партньор –успешна производствена компания, на позицията:

Отговорностите на позицията включват:

Изготвяне и поддържане на разрешителни, документация и справки, изисквани от законодателството в областта на екологията (ISO сертификати, сертификат GRS, стандарт OEKO-TEX).
Отговаря за въвеждане, поддържане и обновяване на програмата за околна среда на компанията.
Поддържа  комуникация и представлява компанията пред компетентните органи по околната среда и им осигурява необходимите справки и документация във връзка с внасяне на камиони и деклариране на отпадъци.
Следи за актуализация на програмите и разпоредбите на Закона за управление на отпадъците.
Осъществява необходимата координация и следи за спазването на законите и наредбите за опазване на околната среда в компанията.
Изготвя документация за деклариране и отчитане на водовземането от собствен водоизточник.
Комуникация с производствен екип във връзка с етикирането на готовата продукция.

Успешният кандидат притежава:

Висше образование в областта на Икономика, Екология.
Предишен опит на подобна административна позиция – предимство би бил опитът в производствена компания.
Познаване на нормативната уредба в областта.
Компютърна грамотност – MS Office.
Инициативност, организираност и умение за приоритезиране на задачи и спазване на срокове.
Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки.
Интересна, разнообразна и динамична работа във водеща производствена компания.
Стандартно работно време от 08:00 до 16:30 часа.
Възможност да разгърнете и развиете своя потенциал и умения.
Отлични условия за работа в екип от професионалисти.

Ако притежавате релевантен опит и тази позиция представлява интерес за вас, изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ /селскостопанска техника/

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на наш партньор – утвърдена компания, предлагаща земеделска техника, Менпауър България търси отговорен и мотивиран кандидат за позиция:

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ
/селскостопанска техника/
Отговорности:

Извършване на диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията селскостопанска техника и машини
Въвежда в експлоатация селскостопански машини
Следи за правилната експлоатация на техниката
Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи.

Изисквания:

Образование с технически профил (средно или висше)
Предишен опит в сервизно обслужване на селскостопанска техника се счита за предимство
Владеенето на английски език на работно ниво – предимство
Шофьорска книжка
Готовност за командировки в региона

Мотивиращо възнаграждение
Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
Възможности за обучение и развитие
Добри условия на труд

 Ако това предложение Ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте, като изпратите Вашето актуално CV!.
Благодарим ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Резюме на обявата