Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

ЕЛЕКТРОТЕХНИК В ПРОИЗВОДСТВЕНА БАЗА

Менпауър – Вашият партньор за успешна кариера !

За наш доверен партньор, компания занимаваща се с изработването метални изделия, търсим отговорни и мотивирани кандидати, готови да развият своя потенциал във водеща производствена компания:

Предложението на компанията включва:
Отлично трудово възнаграждение;
Ваучери за храна – 200 лв;
Осигурен транспорт до работа;
Стандартно работно време – Пон-Пет / 8:00- 16:30 ч;
Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
Обучение за работа с машини, роботи и системи.

Изисквания за позициите:
Подходящо образование според позицията (средно, средно-специално, техническо и др.) – Електротехника, Механизация;
Трета квалификационна rpyпa по електробезопастност;
Желание за работа с автоматизирани процеси.

Основни отговорности и задължения:
Монтаж на инсталации и поддържане на съответни документи;
Извършване на ремонтни работи по електромрежите и електроинсталациите;
Следене за нужда от части и подпомагане на инициативи за икономия на електроенергия.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Painting Operator

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, компания, занимаваща се с производство на метални изделия, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат позицията:

                                  БОЯДЖИЯ /прахово боядисване/

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение
Стандартно работно време /Пон – Пет; 8:00 ч. – 16:30 ч./
Ваучери за храна на стойност 150 лв
Осигурен служебен транспорт до работното място

Изисквания за позицията:

Опит на позицията
Умения за разпределение на работния процес
Стриктно изпълнение на поставените задачи
Отговорност и коректност
Сръчност, прецизност, внимание към детайла

Проверка на повърхностите, които ще бъдат третирани
Подготовка мястото за боядисване
Подготвяне и смесване на бои и други вещества за нанасяне
Нанасяне на бои
Проверка на готовите продукти

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Milling Operator

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

                                              ЦПУ ФРЕЗИСТ

Стандартно работно време /Пон – Пет; 8:00 ч. – 16:30 ч./
Осигурен служебен транспорт до работното място
Възможности за развитие

Минимум 1 година опит с ЦПУ машини
Подходящо образование ще се счита за предимство

Описание на длъжността:

Гарантиране правилното функциониране на машините с компютърно цифрово управление, чрез въвеждане инструкциите в машината
Първоначална настройка на инструментите
Извършване на първите проверки на качеството
Поддръжка на работещите машини с ЦПУ

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Резюме на обявата